Skandal z egzaminami na aplikacje. ArsLege zdradza listę pytań testowych.
W zeszłym roku do egzaminów wstępnych na aplikacje przystąpiło 11851 absolwentów prawa. Największym zainteresowaniem cieszyła się aplikacja radcowska - egzamin zdawało 5953 osób. Na aplikację adwokacką startowało 4126 chętnych, na notarialną ponad 1133 i 639 na komorniczą.
Kandydaci na aplikantów w czasie 150 minut rozwiązywali test jednokrotnego wyboru, liczący 150 pytań. Według Ministerstwa Sprawiedliwości zdawalność wynosiła - w przypadku aplikacji adwokackiej 49%, radcowskiej 46%, a komorniczej 80%. Na aplikację notarialną dostało się nieco ponad 15% zdających.
Niebawem egzaminy na aplikacje. Pewnie niejednego oblatuje strach na samą myśl.
Niepotrzebnie. Z ArsLege masz gwarancję zdania egzaminów wstępnych na aplikacje! Dlaczego?
Oto dowody:
Sprawdziliśmy ile pytań testowych z bazy ArsLege pojawiło się w testach dla przyszłych prawników w 2011 roku. Po ubiegłorocznych egzaminach wstępnych na aplikacje ogólną, notarialną, adwokacką, radcowską i komorniczą okazało się, że rozwiązując pytania z bazy testów ArsLege kandydat osiągnie POZYTYWNY WYNIK!
Z pytaniami testowymi na aplikację ogólną trafiliśmy w 83 procentach. Oznacza to, że 83 % pytań testowych, jakie znalazły się na egzaminie państwowym w 2011 roku, było znane wcześniej ArsLege. Z pytaniami testowymi na aplikację adwokacką i radcowską trafiliśmy aż w 90 procentach. Z pytaniami dla aplikantów komorniczych trafiliśmy w 85% co daje 127 punktów na egzaminie. W przypadku egzaminu na aplikację notarialną uzyskaliśmy 84% (126 punktów).
W tym roku ArsLege posiada jeszcze większą bazę pytań testowych. Jest ich już około 80 000! Oznacza to, że Twoja szansa na zdanie egzaminu jest jeszcze większa.
To nie przecieki z Ministerstwa ani układy z diabłem tylko jeszcze lepsza i większa baza pytań testowych, która rzetelnie i solidnie przegotowuje naszych użytkowników do egzaminów!
ArsLege zawsze wdraża nowoczesne i skuteczne metody nauki, które w sposób efektywny owocują w profesjonalnym przygotowaniu do przyszłego zawodu.